Dzień czwarty rajdu

DZIEŃ 4                                            15.06.2014r.

W niedzielę po wczesnej pobudce i  opuszczeniu schroniska młodzieżowego udaliśmy się na poranną przeprawę promem , a następnie autobusem na stację PKP w Świnoujściu. Tam udaliśmy się w bezpośrednią podróż pociągiem do Poznania. W Poznaniu mieliśmy godzinne opóźnienie w rozkładzie jazdy . Ten czas przeznaczyliśmy na wypełnianie krzyżówek w czasopismach a część grupy poszła do KFC. Gdy pociąg , który miał swój finalny koniec we Wrocławiu wreszcie nadjechał , udaliśmy się w przedostatni odcinek podróży. We  Wrocławiu podziwialiśmy piękną architekturę odrestaurowanych wnętrz dworca oraz dostaliśmy czas wolny na zakupy i KFC. Później  udaliśmy się na pociąg kierujący się do Legnicy. Gdy dotarliśmy już do Legnicy  kraju była  już godzina 20:00. Na dworcu w Legnicy  czekali na nas rodzice. Po pożegnaniu się z wszystkimi udaliśmy się wyczerpani podróżą do domów.

Wycieczka nam się bardzo podobała : dobra atmosfera, miłe wspomnienia oraz nowo nabyte doświadczenie pozwolą nam zapamiętać ją na zawsze.