POSIŁEK W SZKOLE

Szkoła zapewnienia uczniom  spożycie jednego gorącego posiłku w ciągu dnia i stwarza możliwości jego spożycia w czasie pobytu w szkole.

Posiłek w formie cateringu zapewnia Firma Usługi Gastronomiczne – Sznycelek. Korzystanie z tego posiłku jest  dobrowolne i odpłatne  cena  za 1 posiłek 12 zł

Poniedziałek- czwartek II danie, piątek zupa

Posiłek wydawany jest w godzinach:

oddział przedszkolny  godzina 12.20- 12.40

klasy I- VIII  godzina 12.20- 12.40

system zamawiania posiłków:

1)       na stronie szkolnej publikowany jest z wyprzedzeniem  jadłospis na cały miesiąc

2)      rodzic wybiera dni, w których dziecko będzie jadło posiłek, przelicza wartość i dokonuje wpłaty na konto ze wskazaniem dni za które wnosi opłaty

3)      każdego dnia do godziny 9.00 można odmówić posiłek wykupiony wcześniej ( sytuacje losowe)  w sekretariacie lub  u nauczyciela świetlicy ( przedpłata przechodzi na kolejny miesiąc), brak powiadomienia jest równoznaczny z zakupem posiłku – szkoła nie zwraca pieniędzy za niezjedzony przez dziecko z powodu nieobecności  obiad.

4)      Zamówienia posiłków na kolejny miesiąc należy dokonać przez uiszczenie wpłaty do dnia 25 każdego miesiąca poprzedzającego.

5)      Konto na ktore należy wpłacać:

Rada Rodziców SP Spalona

76 1240 1473 1111 0011 3006 9619