Dnia 28.06.2013 roku w Gimnazjum w Dpalonej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.

Z okazji tego wydarzenia zostało rozdane wiele tytułów i wyróżnień również sportowych. Ogłoszony na początku roku szkolnego przez nauczycieli wychowania fizycznego konkurs na najlepszego sportowca w szkole wygrał uczeń Adrian Sobolewski. Był on wielokrotnym reprezentantem szkoły na zawodach sportowych, jak również regularnie trenuje w drużynie Iskra Kochlice, gdzie jest kapitanem. Brał On udział w wielu turniejach pozaszkolnych, również za granicą, gdzie osiągał sukcesy z drużyną. Prowadzi sportowy tryb życia, a w rywalizacji zawsze kierował się zasadami fair play. Wyróżnionym w tej kategorii został uczeń Patryk Pierzchała, który jako reprezentant szkoły zajmował czołowe miejsca na zawodach lekkoatletycznych. Jest również zawodnikiem klubu AZS Szczecin w wioślarstwie.

Drugą sportowym wyróżnieniem był tutuł "Najbardzie usportowionej klasy". W tej kategorii zwyciężyła klasa II B otrzymując Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.