I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM, NIE TYLKO LITERATURY POLSKIEJ - KONKURS

Czerwiec był miesiącem kończącym zmagania konkursowe mistrzów pióra, erudycji oraz zdolności informatycznych. Do finału wojewódzkiego dotarła nasza uczennica Dagmara Malisz.Jeśli chcesz zobaczyć efekt końcowy jej pracy kliknij

Uczniowie Gimnazjum w Spalonej brali udział w V edycji konkursu literackiego "I ty możesz zostać mistrzem nie tylko literatury polskiej" Eliminacje szkolne wygrały Kamila Hofman, Maria Smutyło, Małgorzata Macewicz, Dagmara Malisz i Adrianna Prus. Dziewczęta na platformie internetowej pisały wypracowania na podane przez organizatorów tematy. Najwięcej punktów zdobyła i do dalszego etapu zakwalifikowała się Dagmara Malisz. Uczennica wykonała prezentację pt."Żądza bogactwa i jej konsekwencje dla bohaterów literackich i filmowych" i przedstawiła ją przed wymagającym, ale życzliwym jury. Uczennica godnie zaprezentowała naszą szkołę. Za rok konkurs będzie już miał rangę międzynarodową. Życzymy sukcesów następcom Dagmary.