Szkolny Turniej Trójek Koszykarskich

Szkolny turniej trójek koszykarskich rozpoczął się 21 marca 2011 roku z okazji pierwszego dnia wiosny.

Brały w nim udział dzikie drużyny szkolne tzn. że dobór zawodników do drużyn nie ograniczał się do klas ani roczników. Uczniowie tworzyli zespoły maksymalnie pięcio osobowe- trzech zawodników grających i dwóch rezerwowych. Utworzono dwie grupy po trzy drużyny, z których do kolejnej rundy awansowały po dwie pierwsze. druga faza turnieju rozegrana została systemem pucharowym. Pierwsze miejsce zajęła drużyna złożona z zawodników: Damian Halter, Łukasz Grabowski i Mateusz Czachor, która wygrała w finale z zespołem Wojciecha Domagały, Mariusza Lenarczuka i Patryka Żydowicza. Trzecie miejsce zajęli Michał Krajnik, Mateusz Snopek i Mateusz Bierowiec.

Faza grupowa turnieju zostałą rozegrana na sali gimnastycznej, natomiast finały dwa dni później na boisku "Orlik" Mecze grupowe toczyły się do ośmiu  punktów lub 5 minut, w finale zawodnicy grali na czas po osiem minut połowe. Sędziami byli nauczyciele wychowania fizycznego Pan Jacek Skrzypek i Rafał Krzysztofek.