Turniej Coca Cola Cup

W dniu 13 maja 2011 roku na boisku "Orlik" przy naszym Gimnazjum odbyła się druga faza turnieju Coca Cola Cup.

Nasi zawodnicy po zwycięstwie w pierwszej rundzie turnieju (Legnickie Pole) nad drużynami z gimnazjów z Jawora oraz Legnickiego Pola awansowali do kolejnego etapu rozgrywek. Organizatorem turnieju przy Gimnazjum w Spalonej był Pan Rafał Krzysztofek. Oprócz naszej drużyny brały w nim udział Gimnazjum z Lubina- reprezentowane przez zawodników trenujących w dużynie Zagłębia Lubin,  Gimnazjum nr 5 z Legnicy (zodnicy Konfeksu) oraz drużyna z Budziszowa Wielkiego. Bezkonkurencyjne okazało się Gimnazjum z Lubina, które zajęło pierwsze miejsce i awansowało do dalszych rozgrywek. Na drugim miejscu uplasowała się szkołą z Legnicy, a na trzecim Gimnazjum w Spalonej.

Dziękujemy drużyną oraz ich trenerom za przybycie oraz za walke z duchem fair play.