wojewódzki finał konkursu

Dnia 15 czerwca 2012 roku w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbyły się półfinały wojewódzkie konkursu inwestorskiego "Z klasy do kasy",do którego zakwalifikowały się dwie drużyny z naszej szkoły.

W konkursie brało udział 20 najlepszych drużyn z województwa dolnośląskiego (8 gimnazjów i 12 szkół ponadgimnazjalnych). Zadaniem tych drużyn było rozwiązanie testu wiedzy ekonomicznej składającego się z 30 pytań. Nasi uczniowie odnieśli wielki sukces na tym konkursie, byliśmy najlepszym gimnazjum. Nasza drużyna w składzie: Alicja Kasiulewicz, Grzegorz Słowik i Dawid Merwiński z klasy 3c zajęli w ostatecznej klasyfikacji 4 miejsce w województwie, natomiast drużyna w składzie Marek Oflus, Bartek Otto i Tomek Wojciechowski z klasy 2a zajęli 9 miejsce w województwie. Pokonaliśmy nawet drużyny ze szkół ekonomicznych.Opiekunem konkursu była pani Alicja Chrobak. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia za rok na giełdzie.