UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO...POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW SZKOŁY.

23 CZERWCA 2023R -uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 obfitowała w liczne niespodzianki. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Kunice Józef Pieróg. P. Dyrektor Jolanta Kozula przedstawiła osiągnięcia uczniów w mijającym roku, pogratulowała wszystkim wyróżnionym. Niespodzianką były występy uczniów: taniec suita krakowska przygotowana pod opieką p. Moniki Kubickiej w ramach ogólnopolskiego projektu "Piątka z narodowych" w wykonaniu uczniów z klas 1- 8, występ grupy taneczno-akrobatycznej-  uczennic z klasy 4a, występy piosenkarskie uczennic z klasy 6 i  klasy5a, taniec współczesny  w wykonaniu uczennic  z  klasy 5a oraz koncert muzyczny z wokalem uczennicy z klasy  8 Mai Zdanowicz przy akompaniamencie gitarowym chłopców z klasy 5a. Nasi uczniowie mają wiele talentów.

W czasie uroczystości wyróżniono i nagrodzono:

• Małgorzatę Serwatkę - odkrycie roku TALENT PLASTYCZNY
  • za wzorowe uczęszczanie na zajecia szkole "100% frekwencji" - Magdalenę Zielińską, Martynę Pater, Adriana Oleśniewiicza, Natalię Kusaj
  • uczniów bez cząstkowej oceny niedostatecznej w całym roku szkolnym ze wszystkich przedmiotów: Wiktorię Ferens, Zofię Palikowską, Nataszę Dziembulak, Nikolę Ksel, Julię Jacheć, Kacpra Piątka, Aleksandra Skotnickiego, Kingę Strzyżewską, Alicję Wijatyk
  • Laureatów Szkolnego Konkursu Interdyscyplinarnego WYGRYWUS- 3 miejsce Jan Dybowski, II miejsce Kacper Piatek, 1 miejsce Nikola Ksel
  • za najwyższy wynik promocji 5,85- Nikolę Ksel oraz Kacpra Piątka
  • Nagrodę Dyrektora szkoły otrzymał Kacper Irodenko
  • Nagrodę Wójta Gminy Kunice- Maja Zdanowicz
  • za najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu - promocję z wyróznieniem,  wyróżniono uczniów klas 4-7:  Natalię Kusaj, Kingę Strzyżewska, Kingę Hoszowską, Wiktorię Pendowską, Wiktorię Lichocką, Emilię Prokop, Julię Sochacką, Mateusza Żerka, Marcela Dziembulak, Nataszę Dziembulak, SWtanisława Dziergawko, Wiktorię Jaczewską, Mateusza Jaczewskiego, Nikolę Ksel, Adriana Oleśniewicza, Sabinę Skowron, Bartosza Zapotocznego, Jana Dybowskiego, Julię Jacheć, Joannę Janicz, Milenę Janicz, Klarę Koziarską, Karola Leśniarę, Kacpra Piatka, Mariję, Polishchuk, Maję Ratajczyk, Aleksandra Skotnickiego, Hannę Fajgę, Wiktorię Ferens, Martynę Hasiuk, Maje Janicz, Hannę kasper, Martynę Pater, Małgorzatę Serwatkę, Malwinę Szaynowską, Polę Walczewską, Kornela Jaremko, Pawła Kosiorowskiego, Julię Laskowską, Sarę Łuczkiewicz, Zafię Palikowską, Helenę witkowska.
  • Za  bardzo dober wyniki w nauce i zachowaniu uczniów klasa 1-3 : Leona Wierzbickiego, Zuzannę Piekarską, Hannę Paterek, Maję Miętkiewicz, Aleksandra Krysę, Gabrielę Kłonowską, Amelię Godek, Ninę Mikulicz, Hannę Szczęsną, Lenę Andrzejczyk, Laure Cichos, Franciszka Giedrojć, Kacpra Koguta, Filipa Durkalec, Olafa Ignaczaka, Jaśminę Borowską, Emilie Lichocką, Milenę Pastuszek, Darię Sobotkiewicz, Milenę Hop, Zuzannę Żmudę - Trzebiatowską, Emilię Wędzińską, Hannę Suszek, Maję Dąbrowska, Lenę Duszak, Pole Garbicz, Jagoda Kamińska, Emma Mikulicz, Olga Oleśniewicz, Aleksander Piątewk, Maksymilian Ksel, Filip Skowroński, Magdalena Zielińska, Krzysztof Bednarkiewicz, Emilia Duda, Amelia Hasiuk, Lena Jakóbczyk, Nadia Kasiubowska, Martyna Kowalczyk, Kalina Koza, Antonina Krysa, Mikołaj Sekutowski, Natalia Tambor, Damian Nitecki

Podczas uroczystosci wręczono również stypendium przyznane przez Bank Spółdzielczy w Legnicy- Nikola Ksel

Najwyższy wynik ukończenia szkoły i tytuł najlepszy absolwent otrzymała Aniela Lipiec. Szkołe z wyróżnieniem ukończyli Maja Zdanowicz, Alicja Wijatyk, Gabriela Łaszek, Aniela Lipiec, Kacper Irodenko, oraz Michalina Gwoździk.

Wojt Gminy p. Józef Pieróg pogratulował uczniom osiągnięć i życzył wspaniałych, wymarzonych wakacji. P Dyrektor Jolanta Kozula podziękowania wszystkim pracownikom szkoły: nauczycielom, pracownikom obsługi za cały rok pracy i życzyła wspaniałego wypoczynku. Na koniec głos zabrała p. Jolanta Szymonik-Urbańska, która w imieniu grona nauczycielskiego podziękowała p. Dyrektor Jolancie Kozuli za 25 lat kierowania szkołą, za wytężoną pracę, za dbałość o wysoki poziom nauczania, za stworzenie szkoły na miarę XXI wieku, za bycie przykładem i wzorem dla nauczycieli. Do życzeń przyłączyli się przedstawiciele Rady Rodziców, goście. Niezwykle wzruszającym momentem było wręczenie kwiatów przez delegacje każdej klasy. Pani dyrektor Jolanta Kozula była bardzo wzruszona, popłynęły łzy... To był piękny gest uczniów i rodziców dla odchodzącej pani dyrektor.