DZIEŃ RODZINY w Szkole Podstawowej w Spalonej

Dzień Rodziny - TYDZIEŃ RODZINY ! -  od tygodnia w Szkole Podstawowej w Spalonej uczniowie klas młodszych spędzają czas po zajęciach z rodzicami. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca dzieci przygotowały swoim rodzicom wiele niespodzianek, od wierszyków i piosenek zaczynając   na wspólnych zabawach kończąc... .

„Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.” Johann Heinrich Pestalozzi.

Uczniowie  dali prawdziwy recytatorski i taneczny popis, który wywołał gromkie brawa wzruszonych rodziców. Były piosenki i tańce, życzenia i słowa podziękowania oraz upominki dla rodziców. Po części artystycznej  teren szkoły zamienił się w plac zabaw z kolorowym atrakcjami. Turniej rodzice kontra dzieci przyniósł wszystkim wiele radości. Dzień Rodziny to  przede wszystkim wspólnie spędzony czas.