Dzień Dziecka na sportowo...

Dzień Dziecka w naszej szkole był dniem sportu. Każda klasa, a także przedszkolaki miały okazję poćwiczyć zarówno na świeżym powietrzu, jak i na hali sportowej. Rozgrywki miedzyklasowe składały się z prostych konkurencji takich jak rzut do celu, przeciąganie liny, rzuty do kosza i biegi sztafetowe. Dla najmłodszych przygotowaliśmy rownież proste konkurencje w których mogły brać udział. Klasy w naszej szkole również miały szansę wykazać się grając w piłkę nożną, w przypadku starszych klas, natomiast uczniowie klas młodszych wzięli udział w wyścigach na torach przeszkód, jak w grze w „dwa ognie”. Celem tych rozgrywek oprócz dobrej zabawy i integracji, było zaktywizowanie każdego dziecka.

Rada Rodziców  zafundowała wszystkimuczniom słodkąi chłodną niespodziankę! Dziękujemy!