Dla Rodziców !

Dzień Matki to szczególny dzień, bliski każdemu. W tym dniu staramy się oddać swojej mamie to, czym ona obdarza nas przez cały czas - miłość, ciepło i dobro. Uczniowie kl. II b w Szkole Podstawowej w Spalonej przygotowali dla swoich mam niespodziankę.  Mimo, że dzień taty świętujemy w czerwcu, dzieci pragnęły złożyć życzenia również tacie. Tutaj doskonale zaprezentowali się przebierając się w rockowy strój i śpiewając bluesową piosenkę.

Drugoklasiści wcielili się również w rolę aktorów. Tym razem zorganizowali teatr techniką Kamishibai. To teatr papierowy, obrazkowy, inaczej teatr ilustracji. Jest to technika opowiadania, czytania wywodząca się z Japonii. Dzięki udziałowi w projekcie edukacyjnym Uniwersytetu Dzieci uczniowie, jeszcze w pierwszej klasie, otrzymali taki teatrzyk w prezencie. Dzieci samodzielnie przygotowały ilustracje, wcieliły się w rolę zwierząt, opowiadając o swojej mamie i swoim tacie. Następnie słowem i piosenką wyraziły swoją wdzięczność za rodzicielską dobroć i cierpliwość.

Wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta.

Prezentacja dla rodziców dostepna pod linkam:

teatrzyk:         drive.google.com/file/d/1D9_qRJKRMOSRQUsuBmICuzxrrRxTYak6/view?usp=sharing

dla mamy:      drive.google.com/file/d/19scMrJ4KfYZb1KfwPYLzonZhF0Zs37n1/view?usp=sharing

dla taty:          drive.google.com/file/d/1zBBeUygkwTYAFCMW9Y1EcdI-SBun9qdl/view?usp=sharing