Uczniowie poznają zawód krawiec

W ramach orientacji zawodowej  klasa IIb gościła w dniu dzisiejszym babcię- pasjonatkę zawodu krawiec. W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca krawca, mieli okazję pracować z maszyną do szycia, ... KRAWIEC to rzemieślnik szyjący odzież na miarę dla indywidualnego odbiorcy, potrafić projektować odzież i wykrajać kawałki tkanin do jej sporządzania. Zawód krawca wymaga dużej wiedzy o właściwościach używanych materiałów oraz technikach szycia. Narzędzia i sposób szycia musi być starannie dobrany do tkanin, tak aby ich nie zniszczyć i by zszyte kawałki do siebie idealnie pasowały...Za poświęcony czas i bardzo ciekawe zajęcia dziękujemy .... BABCI NA MEDAL ... BABCI Z PASJĄ ... pani Krystynie Leśniara- DZIĘKUJEMY !