Warsztaty językowe w Instytucie Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej

Klasa matematyczno- językowa uczestniczyła w warsztatach językowych prowadzonych w języku angielskim przez lektoów  Politechniki Wrocławskiej.  Warsztaty zorganizowane były w ramach Festiwalu Nauki 2016- ZIARNA WIEDZY.

Pierwsza część zajeć pt "' Jak to jest zrobione" dostarczyły wielu emocji, gdyż forma konkursu mobilizowała wszystkich do aktywności, spowodowała duże zaangayżowanie i aktywnosć w zajęciach.

W drugiej części prowadziliśmy debatę pt" Szkoła bez lekcji". okazało sie, ze wsród nas jest tylu samo zwolenników co przeciwników tradycyjnej edukacji.

Wizyta w Hydropolis Na Grobli była róznież bardzo ciekawa. Zgromadzone tam eksponaty, wystawy oraz prezentowane eksperymenty fizykochemiczne bardzo nam się podobały.