Spotkanie ze studentami z Kenii, Indii i Chin

W dniach 23-25 maja w naszej szkole zorganizowano zajęcia ze studentami z Maroka, Indonezji i Chin, w czasie których uczniowie doskonalili umiejętności językowe. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę o krajach i kulturze prowadzących zajęcia.

Celem tych zajęć było nie tylko umożliwienie uczniom porozumiewanie się w języku angielskim ale także poznawanie kultury, ciekawostek i geografii tych egzotycznych krajów. Nasi uczniowie byli szczególnie zadascynowani kulturą i jezykiem Chin, zadawali mnóstwo pytań studentce z Chin, która robiła wszystko by zadowolić ciekawość z uczniów. Warsztaty pokazały naszym uczniom jak istotna jest nauka języka angielskiego, ponieważ dzięki jego znajomości możemy nawiązać kontakt z ludźmi z całego świata.