Biegi przełajowe w Budziszowie Wielkim

Dnia 14 kwietnia 2015 roku przy Gimnazjum w Budziszowie Wielkim odbyły się zawody w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych ,gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych .W imprezie sportowej wzięło udział ponad 300 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych reprezentujących powiaty:j aworski, złotoryjski, legnicki i średzki. Naszą szkołe reprezentowali:

Piotr Niedbała, Zygmunt Naspiński, Grzegorz Kołbuc, Alicja Kopernacka, Dorota Żądło, Klaudia Danielewska, Mateusz Kołbuc, Krzysztof Niedbała, Mateusz Grabarczyk, Hubert Zdziech, Jakub Ptak, Karol Czekaj.

Nasi uczniowie odnieśli wiele indywidualnych sukcesów, zaś  punkty przez nich zdobyte będą wliczone do klasyfikacji gmin w XVI  DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSKACH LZS- MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST.

W kategorii I gimnazjum

I miejsce Grzegorz Kołbuc