regulamin konkursu " Aktywnie, zdrowo i bezpiecznie"

REGULAMIN KONKURSU

W konkursie „Żyję aktywnie, zdrowo i bezpiecznie” może wziąć udział mieszkaniec Gminy Kunice -  uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.

Uczestnik konkursu winien wykonać pracę  o tematyce:

– problematyka zapobiegania przemocy, w tym przemocy w rodzinie, cyberprzemocy, uzależnieniom, przestępczości nieletnich

– promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia

WYMAGANIA KONKURSOWE

I kategoria - szkoły podstawowe - rysunek, plakat

II kategoria gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne - film profilaktyczny, fotografia, komiks profilaktyczny, plakat, rysunek

1. FILM PROFILAKTYCZNY – maksymalnie 10 minut (dostarczony na nośniku DVD); dozwolone formaty plików: avi, mov lub mpeg. Praca powinna być przygotowana do odtworzenia w standardowych odtwarzaczach zainstalowanych w systemie Windows XP.

2. FOTOGRAFIA rozmiar maksymalny 70x50cm, 30x20 cm, dostarczona w wersji papierowej oraz na nośniku CD.

3. KOMIKS PROFILAKTYCZNY – maksymalnie 15 stron A4, dostarczony w wersji papierowej oraz na nośniku CD.

4. PLAKAT – min format A3

5. RYSUNEK – max format A3

Termin i miejsce składania prac -  do 12 czerwca 2014r., Gimnazjum w Spalonej – sekretariat, w godzinach pracy szkoły.

Każda praca powinna zawierać następujące dane:

- tytuł pracy,

- imię i nazwisko autora,

- wiek,

- nazwę szkoły i klasę, do której uczeń uczęszcza

- zgodę rodziców na udział w konkursie oraz na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833)

Prace konkursowe stają się własnością Stowarzyszenia, nie są zwracane. Stowarzyszenie zakłada sobie prawo publikowania prac konkursowych.