• Odwiedziny: 4207428

PROJEKT „Teatr nie gryzie, muzeum nie boli" – aktywnie uczestniczymy w kulturze.

Projekt "Teatr nie gryzie, muzeum nie boli - aktywnie uczestniczymy w kulturze."

Z KULTURĄ 2013

To projekt realizowany w terminie 08.06.2013 - 15.06.2013r., dofinansowany przez Fundację PZU. Wysokość dotacji - 12997zł. W projekcie uczestniczyło  38 uczniów Gimnazjum w Spalonej.

Uczestnicy projektu  obejrzeli spektakl teatralny  z udziałem znanych polskich aktorów (Marii Pakulnis, Tadeusza Chudeckegoi, Izabeli Kuny, Jaceka Poniedziałka, Wojciecha Wysockiego i  Roberta Rozmusa, oraz wzieli udział w lekcji teatralnej zorganizowanej w Łazienkach Królewskich "Za kulisami teatru stanisławowskiego" w Starej Pomarańczarni , aktywnie zwiedzali Warszawę: Starówkę,  Zamek Królewski, Muzeum Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki „Kopernik”,  Pomnik Małego Powstańca, Pomnik Powstania Warszawskiego, poznali historię Getta i Powstania w Getcie Warszawskim.